řecký restaurant AKROPOLIS v Plzni na Roudné 

Při poslechu řeckých písní se na malou chvíli ocitněte v prosluněném Řecku a vychutnejte si jedinečnou atmosféru této nádherné země nad talířem šťavnatého gyrosu a sklenkou řeckého vína. Stylová taverna v historickém centru Plzně s dlouholetou tradicí od roku 1998 Vám přináší kouzlo Řecka nejenom na talíři, ale také atmosféru a lásku, kterou jsme vložili za léta co působíme v Plzni.

Abychom mohli uspokojit stále se rozrůstající klientelu, tak jsme pro Vás nově připravili celoroční venkovní posezení v zasklené vyhřívané zimní zahradě.

Rodiny s dětmi jistě ocení možnost posezení v zahradní restauraci o kapacitě 80 míst a využitím nového dětského hřiště s pískovištěm, trampolínou a prolézačkami s přírodním posezením. V letní zahradě si mohou děti v klidu hrát a rodiče si užívat chutě Řecka, v zimě pak sednout si na zimní zahradu a kochat se klidem, který se nese po zahradě.

V letních měsících každý pátek grilujeme steaky a čerstvé ryby. V nabídce je též velký výběr kvalitních řeckých vín a koňaků. Restaurace nabízí speciality tradiční řecké a středomořské kuchyně, jehněčí maso, zvěřina, ryby, steaky, míchané saláty a gyros. Servírujeme speciality připravené výlučně z pravých a čerstvých řeckých surovin

Každý týden pro Vás budou připravovány nové speciality restaurace a v pracovních dnech v době od 11 hod. do 15 hod. vždy čerstvé polední menu.

Pro naše hosty máme k dispozici vlastní parkoviště přímo v areálu.

Naše restaurace se specializuje na pořádání firemních a soukromých akcí, jako jsou firemní večírky, svatby, oslavy narozenin, promoce i jubilea. Profesionální zázemí a dlouholeté zkušenosti s organizací jsou zárukou Vašeho mimořádného zážitku,wifi připojení je samozřejmosti.

Věříme, že u nás strávíte krásné chvíle a budete se k nám rádi vracet.

Změnám, které budou Vašimi přáním, rádi vyhovíme.

V případě nespokojenosti nás kontaktujte na info@restaurant-akropolis.cz .

vchod z Malické ulice restaurace venkovní zahrádka venkovní zahrádka zasklená terasa - svatbarezervace Rezervace na tel. +420 377 533 723
najdete u nás Vlastní parkoviště Dětský koutek Přijímáme platební karty Nekuřácká restaurace, kuřácký salonek a krytá terasa Free WiFi
Nekuřácká restaurace, kuřácký salonek a krytá terasa.